E36D201LPN182TC79U
MFR.Part #
E36D201LPN182TC79U
JLCPCB Part #
C3812574
Package
Bolt,D50.8xL79mm
Description
-10%~+50% -40℃~+85℃ 1800uF 2000hrs@85℃ 200V 22.22mm 50.8mm 79mm 螺栓,D50.8xL79mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS