EKZE350EC3471MJ20S
Extended
Manufacturer
NCC(Nippon Chemi-Con)
MFR.Part #
EKZE350EC3471MJ20S
JLCPCB Part #
C1595499
Package
Plugin,D10xL20mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 20mm 23mΩ 35V 4000hrs@105℃ 470uF 5mm 910mA@120Hz ±20% 插件,D10xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS