E32D800HLN393MDB7U
Extended
Manufacturer
NCC(Nippon Chemi-Con)
MFR.Part #
E32D800HLN393MDB7U
JLCPCB Part #
C6028386
Package
Bolt,D63.5xL117mm
Description
-40℃~+105℃ 117mm 23.76A@120Hz 28.6mm 39000uF 6.8mΩ@120Hz 63.5mm 80V ±20% 螺栓,D63.5xL117mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS