E32D401HPN272MDA5U
MFR.Part #
E32D401HPN272MDA5U
JLCPCB Part #
C3813336
Package
Bolt,D63.5xL104.78mm
Description
-40℃~+105℃ 104.78mm 2000hrs@105℃ 2700uF 28.58mm 400V 55mΩ@120Hz 63.5mm 8.43A@120Hz ±20% 螺栓,D63.5xL104.78mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS