CGS414U010W4C
MFR.Part #
CGS414U010W4C
JLCPCB Part #
C3813823
Package
Bolt,D63.5xL104.78mm
Description
-10%~+75% -40℃~+85℃ 0.41F 104.78mm 10V 19.5A@120Hz 2000hrs@85℃ 63.5mm 7mΩ@120Hz 螺栓,D63.5xL104.78mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS