EKMG6R3ELL472MK20S
MFR.Part #
EKMG6R3ELL472MK20S
JLCPCB Part #
C1596174
Package
Plugin,D12.5xL20mm
Description
-55℃~+105℃ 1.1772A@100kHz 1000hrs@105℃ 12.5mm 20mm 4700uF 5mm 6.3V ±20% 插件,D12.5xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS