E36D750CPN114UEE3U
Extended
Manufacturer
NCC(Nippon Chemi-Con)
MFR.Part #
E36D750CPN114UEE3U
JLCPCB Part #
C3813201
Package
Bolt,D76.2xL143mm
Description
-10%~+75% -40℃~+85℃ 0.11F 143mm 2000hrs@85℃ 31.75mm 75V 76.2mm 螺栓,D76.2xL143mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS