E36D351HPN822MEE3U
MFR.Part #
E36D351HPN822MEE3U
JLCPCB Part #
C3813950
Package
Bolt,D76.2xL143mm
Description
-40℃~+85℃ 143mm 16.7A@120Hz 2000hrs@85℃ 25.1mΩ@120Hz 31.75mm 350V 76.2mm 8200uF ±20% 螺栓,D76.2xL143mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS