E36D750LPN673UEE3U
MFR.Part #
E36D750LPN673UEE3U
JLCPCB Part #
C6607171
Package
Bolt,D76.2xL143mm
Description
-10%~+75% -40℃~+85℃ 143mm 31.8mm 67000uF 75V 76.2mm Bolt,D76.2xL143mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS