EGXF201ELL161MU35S
MFR.Part #
EGXF201ELL161MU35S
JLCPCB Part #
C1600876
Package
Plugin,D14.5xL35mm
Description
-40℃~+125℃ 14.5mm 160uF 200V 3000hrs@125℃ 35mm 7.5mm 710.5mA@120Hz ±20% 插件,D14.5xL35mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS