APXA6R3ARA471MHC0G
MFR.Part #
APXA6R3ARA471MHC0G
JLCPCB Part #
C2161895
Package
SMD,D8xL12mm
Description
-55℃~+105℃ 12mm 12mΩ 15000hrs@105℃ 4.77A@100kHz 470uF 6.3V 8mm Polymer ±20% SMD,D8xL12mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS