E37F401CPN153MFK0U
MFR.Part #
E37F401CPN153MFK0U
JLCPCB Part #
C3815787
Package
Bolt,D89xL191mm
Description
-40℃~+85℃ 15000uF 191mm 31.75mm 38.3A@120Hz 400V 5000hrs@85℃ 6mΩ@120Hz 89mm ±20% 螺栓,D89xL191mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS