ELXZ6R3ETE332MK20S
MFR.Part #
ELXZ6R3ETE332MK20S
JLCPCB Part #
C1597683
Package
Plugin,D12.5xL20mm
Description
-55℃~+105℃ 1.245A@120Hz 12.5mm 20mm 3300uF 38mΩ 5mm 6.3V 7000hrs@105℃ ±20% 插件,D12.5xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS