E36D350LPN104TDA5U
MFR.Part #
E36D350LPN104TDA5U
JLCPCB Part #
C3816115
Package
Bolt,D63.5xL105mm
Description
-10%~+50% -40℃~+85℃ 0.1F 104.78mm 2000hrs@85℃ 28.6mm 35V 63.5mm 螺栓,D63.5xL105mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS