EGXF350ELL152MM15S
Extended
Manufacturer
NCC(Nippon Chemi-Con)
MFR.Part #
EGXF350ELL152MM15S
JLCPCB Part #
C1599418
Package
Plugin,D18xL15mm
Description
-40℃~+125℃ 1500uF 15mm 18mm 3000hrs@125℃ 35V 53mΩ@100kHz 7.5mm 978mA@120Hz ±20% 插件,D18xL15mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS