E36D800HLN683MEB7U
MFR.Part #
E36D800HLN683MEB7U
JLCPCB Part #
C3812528
Package
Bolt,D76.2xL117mm
Description
-40℃~+85℃ 117mm 18.28A@120Hz 2000hrs@85℃ 31.75mm 6.7mΩ@120Hz 68000uF 76.2mm 80V ±20% 螺栓,D76.2xL117mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS