ESMH400VND473MB80U
Extended
Manufacturer
NCC(Nippon Chemi-Con)
MFR.Part #
ESMH400VND473MB80U
JLCPCB Part #
C3722244
Package
Plugin,D40xL82mm
Description
-40℃~+85℃ 2000hrs@85℃ 22mm 40V 40mm 47000uF 82mm ±20% 插件,D40xL82mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS