E36D750HPN223TEB7U
MFR.Part #
E36D750HPN223TEB7U
JLCPCB Part #
C3813699
Package
Bolt,D76.2xL117mm
Description
-10%~+50% -40℃~+85℃ 117mm 2000hrs@85℃ 22000uF 31.75mm 75V 76.2mm 螺栓,D76.2xL117mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS