UNL12W7P5K-F
Extended
Manufacturer
Cornell Dubilier Electronics
MFR.Part #
UNL12W7P5K-F
JLCPCB Part #
C3799295
Package
Plugin,P=12.7mm
Description
-55℃~+105℃ 1.2kV 7.5uF ±10% 插件,P=12.7mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS