SLPX682M050A9P3
MFR.Part #
SLPX682M050A9P3
JLCPCB Part #
C3722565
Package
Plugin,D22xL50mm
Description
-40℃~+85℃ 10mm 22mm 3.94A@120Hz 3000hrs@85℃ 50V 50mm 6800uF 68mΩ@120Hz ±20% 插件,D22xL50mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS