715P47296JA3
MFR.Part #
715P47296JA3
JLCPCB Part #
C3808994
Package
Plugin,P=12.7mm
Description
-55℃~+85℃ 200V、600V 4.7nF ±10% 插件,P=12.7mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS