AFC336M35E16B-F
MFR.Part #
AFC336M35E16B-F
Description
-55℃~+105℃ 1000hrs@105℃ 230mA@100kHz 33uF 35V 6.2mm 6Ω@120Hz 8mm ±20% - Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS