E91F401VSN331MA40U
MFR.Part #
E91F401VSN331MA40U
JLCPCB Part #
C3724873
Package
Plugin,D35xL42.5mm
Description
-25℃~+105℃ 1.9A@120Hz 10mm 265mΩ@120Hz 330uF 35mm 400V 42.5mm 5000hrs@105℃ ±20% 插件,D35xL42.5mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS