E92F401VSN391MA40U
MFR.Part #
E92F401VSN391MA40U
JLCPCB Part #
C3724188
Package
Plugin,D35xL42.5mm
Description
-25℃~+85℃ 10mm 2.9A@120Hz 225mΩ@120Hz 35mm 390uF 400V 42.5mm 5000hrs@85℃ ±20% 插件,D35xL42.5mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS