SLPX222M100E3P3
MFR.Part #
SLPX222M100E3P3
JLCPCB Part #
C3724654
Package
Plugin,D30xL3mm
Description
-40℃~+85℃ 100V 10mm 121mΩ@120Hz 2200uF 3.17A@120Hz 3000hrs@85℃ 30mm 3mm ±20% 插件,D30xL3mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS