SLPX223M016E3P3
MFR.Part #
SLPX223M016E3P3
JLCPCB Part #
C3723898
Package
Plugin,D30xL3mm
Description
-40℃~+85℃ 10mm 16V 22000uF 3000hrs@85℃ 30mm 30mΩ@120Hz 3mm 4.38A@120Hz ±20% 插件,D30xL3mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS