SLP103M035C7P3
MFR.Part #
SLP103M035C7P3
JLCPCB Part #
C3724462
Package
Plugin,D25xL40mm
Description
-40℃~+105℃ 10000uF 10mm 25mm 3000hrs@105℃ 35V 40mm 53mΩ ±20% 插件,D25xL40mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS