380LX122M200A022
MFR.Part #
380LX122M200A022
JLCPCB Part #
C2621180
Package
Plugin,D35xL30mm
Description
-40℃~+85℃ 10mm 1200uF 166mΩ@120Hz 200V 3.5A@120Hz 3000hrs@85℃ 30mm 35mm ±20% 插件,D35xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS