B43508F2687M87
MFR.Part #
B43508F2687M87
JLCPCB Part #
C1612680
Package
Plugin,D25xL40mm
Description
250V 25mm 40mm 680uF ±20% 插件,D25xL40mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS