MEXY2A105K
Extended
Manufacturer
Cornell Dubilier Electronics
MFR.Part #
MEXY2A105K
JLCPCB Part #
C19548394
Package
Plugin,P=22.5mm
Description
-40℃~+100℃ 1uF 275V Y2、X2 ±10% 插件,P=22.5mm Safety Capacitors ROHS