SLP181M385A4P3
MFR.Part #
SLP181M385A4P3
JLCPCB Part #
C3722989
Package
Plugin,D25xL47mm
Description
-25℃~+105℃ 1.843Ω@120Hz 10mm 180uF 25mm 3000hrs@105℃ 385V 47mm 940mA@120Hz ±20% 插件,D25xL47mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS