ESRH121M04R
MFR.Part #
ESRH121M04R
Description
-55℃~+105℃ 1000hrs@105℃ 120uF 15mΩ 2.5A@100kHz 2.8mm 4V Polymer ±20% - Polymer Aluminum Capacitors ROHS