BLH756K701C114
MFR.Part #
BLH756K701C114
JLCPCB Part #
C3794912
Package
Plugin,P=52.5mm
Description
-40℃~+105℃ 700V 75uF ±10% 插件,P=52.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS