ESMH6R3VSN104MA45U
MFR.Part #
ESMH6R3VSN104MA45U
JLCPCB Part #
C3722984
Package
Plugin,D35xL47mm
Description
-40℃~+85℃ 0.1F 10mm 10mΩ@120Hz 2000hrs@85℃ 35mm 47mm 6.3V 8.31A@120Hz ±20% 插件,D35xL47mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS