SLPX561M385H4P3
MFR.Part #
SLPX561M385H4P3
JLCPCB Part #
C2621586
Package
Plugin,D35xL47mm
Description
-25℃~+85℃ 10mm 2.59A@120Hz 3000hrs@85℃ 355mΩ@120Hz 35mm 385V 47mm 560uF ±20% 插件,D35xL47mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS