ESMH6R3VSN104MA45S
MFR.Part #
ESMH6R3VSN104MA45S
JLCPCB Part #
C1607620
Package
Plugin,D35xL45mm
Description
-40℃~+85℃ 0.1F 10mm 10mΩ@120Hz 2000hrs@85℃ 35mm 45mm 6.3V 8.9748A@100kHz ±20% 插件,D35xL45mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS