EKMG160ELL101ME11D
MFR.Part #
EKMG160ELL101ME11D
JLCPCB Part #
C1580603
Package
Plugin
Description
-55℃~+105℃ 1000hrs@105℃ 100uF 110mA@120Hz 16V 2mm 5mm ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS