EMVH250ADA470MH63G
MFR.Part #
EMVH250ADA470MH63G
JLCPCB Part #
C2164786
Package
SMD,D8xL6.3mm
Description
-40℃~+125℃ 1000hrs@125℃ 110mA@100kHz 25V 47uF 6.3mm 8mm 900mΩ@100kHz ±20% SMD,D8xL6.3mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS