5KP110A-TP
Extended
Manufacturer
MCC(Micro Commercial Components)
MFR.Part #
5KP110A-TP
JLCPCB Part #
C3712419
Package
R-6
Description
-55℃~+175℃ 10uA 110V 122V 177V 28A 5kW TVS Unidirectional R-6 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS