P6KE7.5CA-AP
MFR.Part #
P6KE7.5CA-AP
JLCPCB Part #
C19990555
Description
-55℃~+175℃ 11.3V 500uA 53A 6.4V 7.5V Bidirectional TVS DO-15 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS