5KP110CA-TP
Extended
Manufacturer
MCC(Micro Commercial Components)
MFR.Part #
5KP110CA-TP
JLCPCB Part #
C1983737
Package
R-6
Description
-55℃~+175℃ 10uA 110V 122V 177V 5kW Bidirectional TVS R-6 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS