SNR2010K-4R7M
Extended
Manufacturer
3L COILS
MFR.Part #
SNR2010K-4R7M
JLCPCB Part #
C326265
Package
0806
Description
4.7uH 480mΩ 700mA ±20% 0806 Power Inductors ROHS