SMTDRRI0804-1R0N
MFR.Part #
SMTDRRI0804-1R0N
JLCPCB Part #
C326250
Package
SMD,13x9.4mm
Description
1uH 21mΩ 5.6A 5A Magnetic Shielded Inductor ±30% SMD,13x9.4mm Power Inductors ROHS