SNR2512K-4R7M
Extended
Manufacturer
3L COILS
MFR.Part #
SNR2512K-4R7M
JLCPCB Part #
C326277
Package
SMD,2.3x2.5mm
Description
1.1A 228mΩ 4.7uH ±20% SMD,2.3x2.5mm Power Inductors ROHS