SNR6045K-151M
Extended
Manufacturer
3L COILS
MFR.Part #
SNR6045K-151M
JLCPCB Part #
C326345
Package
SMD,6x6mm
Description
150uH 700mA 760mΩ 800mA Molded Inductor ±20% SMD,6x6mm Power Inductors ROHS