SNR4018K-3R3M
Extended
Manufacturer
3L COILS
MFR.Part #
SNR4018K-3R3M
JLCPCB Part #
C326300
Package
SMD,4x4mm
Description
1.9A 3.3uH 70mΩ ±20% SMD,4x4mm Power Inductors ROHS