IAUC120N04S6L005ATMA1
MFR.Part #
IAUC120N04S6L005ATMA1
JLCPCB Part #
C3278713
Package
TDSON-8
Description
-55℃~+175℃ 0.55mΩ@10V 1 N-channel 11.203nF 120A 175pF 177nC@10V 187W 2.982nF 2V 40V N-Channel TDSON-8 MOSFETs ROHS