IPP80N04S3-03
Extended
Manufacturer
Infineon Technologies
MFR.Part #
IPP80N04S3-03
JLCPCB Part #
C3288981
Package
TO-220-3
Description
-55℃~+175℃ 1 N-channel 110nC@10V 188W 2nF 3.2mΩ@10V 350pF 40V 4V 7.3nF 80A N-Channel TO-220-3 MOSFETs ROHS