SAK-TC234LP-32F200F AC
MFR.Part #
SAK-TC234LP-32F200F AC
JLCPCB Part #
C538785
Package
TQFP-144(16x16)
Description
-40℃~+125℃ 1.17V~5.5V 120 128KB 192KB 200MHz 2MB 32 Bit External FLASH TriCore TQFP-144(16x16) Microcontrollers (MCU/MPU/SOC) ROHS