TC0310F510JT5F
MFR.Part #
TC0310F510JT5F
JLCPCB Part #
C2988986
Description
-55℃~+155℃ 100mW 51Ω 75V Thin Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS